W najbliższą niedzielę rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Oto ich program. Msze św. odprawiane będą: w Niedzielę o godz. 9:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00 i 18:00 (spotkanie dla kandydatów do bierzmowania). W poniedziałek i wtorek Msze św. odprawiane będą o godz. 9:00, 11:00 (Msza św. dla dzieci) i 18:00. Dzieci przychodzą na swoją Mszę św. ze szkoły i po Mszy św. wracają do szkoły. Spowiedź w poniedziałek i wtorek przed każdym nabożeństwem, oraz podczas ich trwania. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Wojciech Kućko. Wyjazdy do chorych we wtorek od godz. 15:00. Prosimy o zapisywanie chorych w kancelarii parafialnej. Program rekolekcji jest wyłożony na balustradzie przy ołtarzu - zachęcamy aby wziąć go sobie do domu.

W tym tygodniu wpłynęły ofiary na kwiaty z ul Kościelnej – 170 zł. - ofiary zbierały p. Janina Wyzińska i Anna Rostkowska, z ul Parowa Warszawska - 200 zł. - ofiary zbierała p. Gabriela Wiśniewska, z ul O. Honorata do ronda 460 zł. - ofiary zbierał p. Stanisław Pross, z Warszawskiej 25 A,B i C – 565,00 zł. - ofiary zbierała p. - Anna Dobrzelak i z ulicy Spacerowej – 300,00 zł. - ofiary zbierała p. Ewa Ambroziak. Wpłynęła też jedna ofiara indywidualna – 30 zł. Bóg zapłać zbierającym i ofiarodawcom. Zostały też wzięte listy na zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego z Gałach po Szosie i ul Tylnej.
Jeszcze nie zostały odebrane wszystkie listy. Bardzo prosimy o zabranie ich i dokonanie zbiórki. My wiemy, że nie jest to przyjemne zadanie, ale bardzo potrzebne naszej wspólnocie. Dotychczas zebraliśmy 6157,00 zł, na materiały do dekoracji wydaliśmy 1610,00 zł., zamówiliśmy hortensje za 2900,00 zł. Pozostało nam 1647 złotych. Jeszcze trzeba będzie dokupić parę rzeczy do dekoracji a także kwiaty cięte, dlatego każda ofiara jest dla nas cenna.

W Tym tygodniu nie będzie zbiórki dla ministrantów.

Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w najbliższą niedzielę o godz. 18:00

Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny oraz baranki do święconki.