W ubiegłym tygodniu na ogrzewanie kościoła zebraliśmy 2260 zł. serdeczne Bóg zapłać.

W kancelarii są do odebrania listy na zbiórkę ofiar przeznaczonych na kwiaty go Grobu Pańskiego. Wpłynęły już ofiary z: z Pieczoług i Odpadek 1400 zł, ofiary zbierali państwo Izabela i Maciej Gogacz, z Ostrzykowizny – 1310 zł, zbierały panie Lewandowska Ewa i Rocka Małgorzata z Duchowizny Trakt 1482 zł. - ofiary zbierała p. Danuta Młotkowska.z Rynku, Wyszogrodzkiej i Gdańskiej - 240 zł. - ofiary zbierał p. Jacek Filepowicz.. Serdeczne Bóg zapłać zbierającym i ofiarodawcom. Są też już wzięte listy na zbiórkę z Ojca Honorata od rynku do ronda, Kościelnej, Wólki Smoszewskiej oraz z ulicy Spacerowej.

Nasze rekolekcje parafialne będą w dniach od 17 do 19 marca. Rekolekcje poprowadzi ks dr Wojciech Kućko, Dyrektor Wydziału do spraw Rodzin Kurii Diecezjalnej Płockiej, Profesor WSD w Płocku, prodziekan Wydziału Studiów nad Rodziną UKSW w Warszawie. W najbliższą niedzielę podamy dokładny program. Program ten już dziś wyłożony jest na balustradzie przed ołtarzem i można wziąć go do domu.

Przypominamy, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w piątki o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

Spotkanie dla ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 11:00.

Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę Gość Niedzielny, jest również do nabycia dodatek Historia Kościoła w cenie 14 zł., oraz baranki do święconki. Kupując je pomagamy najuboższym dzieciom.