1. W piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwane u nas świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Msze św. będą odprawione o godz. 9:00 i 18:00. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy św. Taca z tej uroczystości przeznaczona będzie na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych.
  2. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź przed Mszami świętymi. Najbliższa niedziela jest Pierwszą Niedzielą Miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  3. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na budowę Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku. Za złożone ofiary Bóg zapłać.
  4. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na ogrzewanie naszego kościoła.
  5. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 będzie u nas krawiec aby wziąć miarę na alby dla dzieci z klas komunijnych. Zapraszamy dzieci s klas III w najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 10:30..
  6. W najbliższą sobotę o godz. 11:00 zbiórka dla ministrantów.
  7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się 11 lutego o godz. 18:00. Obecność obowiązkowa.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę „Gość Niedzielny”