Dziś o godz. 18:00 podziękujemy Panu Bogu za miniony rok. Wspominać będziemy zmarłych z naszych rodzin w ostatnim roku a w ich intencji rodzina zapali świeczkę (świeczki będą już przygotowane), modlić się też będziemy za tych którzy zawarli związki małżeńskie i za ochrzczonych w 2023 roku. Zapraszamy na to nasze wspólne dziękczynienie.

W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. odprawiać będziemy tak jak w każdą niedzielę.

W sobotę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną u nas Świętem Trzech Króli. Msze św. odprawiać będziemy tak jak w każdą niedzielę. Podczas Mszy św. o godz. 10:30 będzie wystawiona przez dzieci Jasełka Bożonarodzeniowa. Serdecznie zapraszamy.

Od wtorku – na czas trwania kolędy Msze św. w dni powszednie odprawiane będą o godz. 7:00 rano.

Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca – spowiedź przed Mszą św. zaś najbliższa niedziela – Niedziela Chrztu Pańskiego jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po sumie adoracja.

Wizyta Duszpasterska w tym tygodniu

Wtorek – Duchowizna Trakt 2 księży od godz. 9:00, Warszawska 25 C – 1 ksiądz od godz. 16:00
Środa – Gałachy po szosie z przyległymi ulicami – 2 księży od godz. 9:00, Spacerowa – od godz. 9:00, Parowa Klasztorna od godz. 11:30 i Warszawska 19 od godz. 16:00
Czwartek – Parowa Okólna 2 księży od godz. 9:00, Warszawska 25 A od godz. 16:00 i Warszawska 25 B od godz. 17:30
Piątek – Klasztorna i Stalowa (BWTZ) – 2 księży od godz. 9:00 i Tylna 14 i 16 0d godz. 16:00
Kierowców prosimy o przyjazd 15 minut przed kolędą. Bardzo prosimy o wychodzenie po księdza i odprowadzanie go do sąsiedniego domu.