1. Już dziś informujemy, że Msze św. w Uroczystość Wszystkich Świętych odprawiane będą: o godz. 9:00 w Kościele parafialnym zaś o godz. 11:30 na cmentarzu Grzebalnym.
  2. W Dzień Zaduszny Msze św. odprawiane będą o godz. 9:00, 12:00 0 18:00. O godz. 16:00 na cmentarzu różaniec połączony z wypominkami jednorazowymi
  3. . Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe w naszej parafii odprawiamy w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, zaś w sobotę i niedzielę odmawiamy jedną dziesiątkę różańca podczas każdej Mszy św.
  4. .Najbliższa niedziela jest niedzielą misyjną. W tym dniu oraz przez cały najbliższy tydzień będziemy modlić się w intencji misji świętych, a ofiary zbierane na tacę przeznaczymy na cele misyjne.
  5. Można już zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne. Wypominki całoroczne zamawiamy w kancelarii parafialnej, kartki na wypominki jednorazowe są wyłożone na balustradzie przed ołtarzem i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  6. Przy wyjściu z kościoła można gazetę Gość Niedzielny.