1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja.
  2. Najbliższy piątek jest Pierwszym Piątkiem Miesiąca. Spowiedź przed Mszami świętymi
  3. W tym roku obchody 84 rocznicy Obrony Zakroczymia zostały przeniesione z ostatniej niedzieli września na 8 października. Rozpoczną się one uroczystą Mszą św. w kościele ojców Kapucynów o godz. 10:00.
  4. W ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków nasza parafia otrzymała 400000 (czterysta tysięcy) złotych na zadanie Prace budowlane przy kościele parafialnym wraz z renowacją zabytkowej bramy Kościelne. Bóg zapłać p. Piotrowi Uścińskiemu Wiceministrowi Rozwoju i Technologii i p Burmistrzowi Arturowi Ciecierskiemu za wsparcie.
  5. Zapraszamy w miesiącu październiku do udziału w różańcu, który w naszej parafii odprawiany jest w dni powszednie o godz. 17:00, zaś w niedzielę po jednej dziesiątce po każdej Mszy św.
  6. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10:00, natomiast spotkanie dla scholi również w sobotę o godz. 11:00.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.