1. Dziś o godz. 6:00 ministranci i schola wyjechali na letni wypoczynek w góry z ks. Damianem. W piątek dzieci i młodzież rozpoczęli wakacje. Wszystkim życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku, jednocześnie przypominamy, że czas wakacji nie zwalnia nas z obowiązków wobec Pana Boga – Msza św. niedzielna i codzienna modlitwa.
  2. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatami, asystę procesyjną , ministrantów oraz wszystkich parafian i gości.
  3. Od najbliższego poniedziałku Msze św. w dni powszednie będą odprawiane tylko o godz. 18:00.
  4. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna będzie od poniedziałku do soboty od godz. 17:00 do 17:30.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.