1. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 10:30 podziękujemy P. Bogu za miniony rok szkolny. Zapraszamy do kościoła na nasze dziękczynienie dzieci, nauczycieli i rodziców. Po Mszy św. krótkie spotkanie dla wyjeżdżających w góry (ministranci i schola) i ich rodziców.
  2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Podczas Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie wianków z ziół i pierwszych kwiatów. Po Mszy św. procesja. Zapraszamy Asystę, dziewczynki do sypania kwiatami, ministrantów, parafian i gości.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. U nas Msze św. odprawione będą o godz. 17:30 i 18:00.
  4. Ojciec Grzegorz Filipiuk zaprasza na Pieszą Pielgrzymkę Honoracką do Nowego Miasta nad Pilicą w dniach 24 – 29 czerwca bieżącego roku. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i u Ojców Kapucynów.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.
  6. We wtorek o godz. 20 Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie Zapraszamy.