1. Dziś dzieci z klas III przystępują do swojej I Komunii św. Uroczystość ta odbędzie się o godz. 10:00. Po Komunii św. dzieci będą przychodziły na swój biały tydzień od poniedziałku do czwartku na godz. 18:00. Dziękujemy bardzo p. Elżbiecie Wojciechowskiej za przygotowanie dzieci do I Komunii Świętej, oraz pani Annie Dudziej za dekorację naszego kościoła. Za ofiary złożone na Dar Ołtarza kupiliśmy nowy ornat.
  2. Próby dla dzieci, które odnowią swoje Przyrzeczenia Chrzcielne 28 maja o godz. 10:00 będą w najbliższą środę i piątek o godz. 16:30. Obecność obowiązkowa.
  3. W tym tygodniu wpłynęły ofiara na organy w wysokości 200,00 zł. I 100 zł. Ofiarodawcy chcą pozostać anonimowymi Serdeczne Bóg zapłać.
  4. Wczoraj nasi ministranci zajęli III miejsce w grupie w Diecezjalnym Turnieju Piłki Nożnej. Gratulujemy
  5. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie Majowym, które odprawiamy w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00, zaś w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00.
  6. W najbliższą sobotę zbiórka dla ministrantów o godz. 10:00 na boisku szkolnym, nie będzie natomiast próby dla scholi
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę „Gość Niedzielny”