1. W najbliższą niedzielę dzieci z klas III podczas Mszy św. o godz. 10:00 przystąpią do I Komunii Świętej. Dzieci przychodzą do kościoła 30 minut przed nabożeństwem. Do kościoła wchodzą dzieci, rodzice i chrzestni. Gości i pozostałych członków rodziny prosimy by pozostali przed kościołem, mogą też wejść do kaplic i naw bocznych.
  2. Próby dla dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii Św. będą: w poniedziałek o godz. 16:30 i w piątek o godz. 16:15. W piątek po próbie spowiedź dla dzieci i ich rodzin. Obecność obowiązkowa.
  3. Bóg zapłać mieszkańcom Duchowizny za przygotowanie liturgii i miejsca do poświęcenia ziemi.
  4. W minionym tygodniu wpłynęły ofiary na nasze organy w wysokości 1000,00i 500,00 zł. (ofiarodawcy chce pozostać anonimowymi), podczas poświęcenia ziemi zebraliśmy również na ten cel 1111,00 zł. Tak więc pozostało nam jeszcze tylko do zebrania 1399,00 zł. Przypomnę – organy kosztowały 16 tys. złotych. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy a jeśli znajdą się jeszcze inni to będziemy im za to bardzo wdzięczni.
  5. Przypominamy, że Nabożeństwo Majowe odprawiane jest w naszej parafii w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, zaś w niedziele po sumie.
  6. W sobotę 13 maja o godz. 20:00 odprawimy nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją ze świecami. Serdecznie zapraszamy.
  7. W najbliższą sobotę z powodu wyjazdu starszych ministrantów na turniej piłki nożnej, nie będzie spotkania dla ministrantów. Nie będzie też próby dla scholi parafialnej.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia gazeta Gość Niedzielny.