1. W najbliższą środę rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. połączone z posypaniem głów popiołem odprawione będą o godz. 9:00 i 18:00. Przypominamy, że w środę popielcową obowiązuje post ścisły. Post ścisły obowiązuje osoby od 18 do 60 roku życia. Pozostali zobowiązani są do wstrzymania się od spożywania potraw mięsnych.
  2. Podczas Wielkiego Postu Droga Krzyżowa odprawiana będzie w każdy piątek o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  3. Dziś rozpoczyna się 56 tydzień modlitw o Trzeźwość Narodu. Hasło tego tygodnia „Ku trzeźwości z Kościołem” Niech ten tydzień będzie dobrym duchowym przygotowaniem do owocnego Przeżycia Wielkiego Postu.
  4. W minioną niedzielę zebraliśmy do puszek 1310,00zł na pomoc dla poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji.
  5. Zbiórka dla ministrantów i scholi w najbliższą sobotę o godz. 10:00.
  6. W minioną środę nasz parafianin p. Janusz Byliński otrzymał nagrodę im. ks. bp. Romana Andrzejewskiego za 2022 rok. Nagroda ta przyznawana jest od 2004 roku zasłużonym osobom za ich działalność na rzecz środowisk wiejskich i małomiasteczkowych. Serdecznie gratulujemy.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.