1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego. Niech będzie ona dla nas okazją do uświadomienia sobie jaką rolę pełni Słowo Boże w życiu Kościoła i naszym osobistym. Niech będzie też zachętą do czytania Pisma Świętego.
  2. W dniu wczorajszym w naszym kościele odbyło się X Zakroczymskie Kolędowanie. Dziękujemy wszystkim wykonawcom za kolędy i pastorałki. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia.
  3. W sobotę zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską. Serdeczne Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie oraz za ofiary składane przy tej okazji.
  4. Za tydzień ofiary na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszego kościoła.
  5. W sobotę o godz. 10:00 odbędzie się wspólne spotkanie ministrantów i scholii.
  6. W dniu 29 stycznia o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  7. W dniach od 27 lipca do 4 sierpnia organizowany jest wspólny wyjazd z parafią w Strzegowie na Węgry i Rumunię. Szczegóły na plakacie i u ks. Damiana.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety Gość Niedzielny.