1. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy nasze Rekolekcje Adwentowe. Ich program jest następujący: Niedziela i Poniedziałek (11 i 12) grudnia Msze św. tak jak w każdą niedzielę czyli o godz. 9:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00 i 18:00. We wtorek (13 grudnia) Msze św. odprawione będą o godz. 9:00, 11:00 i 18:00. We wtorek po Mszy św. o 18:00 w ramach nabożeństwa Fatimskiego odmówimy dziesiątkę różańca świętego. Spowiedź w poniedziałek i wtorek przed i w trakcje nabożeństw. Rekolekcje poprowadzi ks. Szymon Mastalerz kierownik ośrodka Emaus w Czerwińsku.
  2. W czwartek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. U nas Msze św. odprawiane będą o godz. 7:00 i 18:00. Również w środę od godziny 12:00 do 13:00 – Godzina Łaski dla całego świata. W tym czasie nasz kościół będzie otwarty. Zapraszamy do prywatnej modlitwy.
  3. W najbliższą sobotę nie będzie zbiórki dla ministrantów i spotkania dla Scholi parafialnej.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na zakup paliwa do ogrzewania naszego kościoła.
  5. Przy wyjściu ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny. Ofiary jakie składamy przy tej okazji przeznaczone są na potrzeby ministranckie. Można też nabyć świece Caritas w cenie 15 zł duża i10 zł. mała. Kupując te świece pomagamy najuboższym dzieciom. Jest tam też gazeta Gość Niedzielny.