1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy czas Adwentu – czas przygotowania na przyjście Zbawiciela. Roraty w okresie Adwentu będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 07:00. Serdecznie zapraszamy. Zapraszamy też do udziału w roratach kandydatów do bierzmowania i dzieci.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przystępującymi w tym roku do I Komunii świętej i odnawiającymi swoje Przyrzeczenia chrzcielne.
  3. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii rozpoczniemy w III Niedzielę Adwentu. Program rekolekcji podamy za tydzień.

Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź przed Mszą świętą o godz. 18:00. W niedzielę po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  4. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na zakup paliwa do ogrzewania naszego kościoła. Ze względu na bardzo wysokie ceny paliwa ogrzewanie kościoła rozpoczniemy nieco później niż w innych latach.
  5. Zbiórka dla ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 10:00, spotkanie dla scholi parafialnej o godz. 11:00.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece Caritas. Kupując te świece pomagamy najuboższym dzieciom. Cena małej świecy – 10 zł. – dużej 15zł. Ministranci rozprowadzają również za dobrowolną ofiarą przeznaczoną na cele ministranckie, sianko pod obrus na stół wigilijny i małe figurki Pana Jezusa. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny.