1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Papieskim. Po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek przeznaczone na stypendia dla młodzieży.
  2. Za tydzień Niedziela Misyjna. Ofiary z Niedzieli Misyjnej przeznaczone są na misje.
  3. Można już zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne. Kartki na wypominki jednorazowe można wziąć z zakrystii, bądź przy wyjściu z kościoła.
  4. Już dziś informujemy, że w Uroczystość Wszystkich Świętych godz. 9:00 będzie odprawiona Msza św. w naszym kościele zaś o godz. 11:30 na cmentarzu grzebalnym. Po tej Mszy św. będzie procesja. O godz. 20:00 odmówimy na cmentarzu różaniec w intencji wszystkich zmarłych. W dzień zaduszny Msze św. odprawiane będą o godz. 9:00, 12:00 i 18:00, zaś o godz. 16:00 na cmentarzu odmówimy różaniec. Wypominki jednorazowe czytane będą na cmentarzu 2 listopada podczas modlitwy różańcowej.
  5. Nadal zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwie różańcowym.
  6. W czwartek planujemy wywóz śmieci z naszego cmentarza. Zachęcamy do wcześniejszego uprzątnięcia grobów naszych bliskich tak by można było wywieźć jak najwięcej śmieci.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę „Gość Niedzielny”,