1. Dziś obchodzimy nasz odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego połączony z parafialnymi dożynkami. Mszę św. odprawił i kazanie wygłosił ks. kan Tomasz Cymerman, któremu serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również mieszkańcom Pieczoług i Odpadek za przygotowanie kosza z owocami, chleba dożynkowego, oprawę Mszy św. i dekorację naszego kościoła. Bo zapłać asyście, dziewczynkom sypiącym kwiatami, ministrantom oraz wszystkim parafianom i gościom przybyłym na dzisiejszą uroczystość.
  2. Dziś o godz. 17:00 spotkanie dla pielgrzymów udających się na pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła Apostoła. Spotkanie odbędzie się w plebanii.
  3. Wczoraj dzieci z naszej parafii były na spotkaniu dzieci i młodzieży w Rostkowie. Dziękujemy im za modlitwę a organizatorom za zorganizowanie tego wyjazdu i opiekę nad dziećmi. Panu Burmistrzowi dziękujemy za użyczenie nam autokaru.
  4. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy adorowali P. Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie w środę podczas Dna Eucharystycznego.
  5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10:00, natomiast spotkanie dla scholi również w sobotę o godz. 11:30.
  6. Przypominamy, że z końcem września upływa termin składania deklaracji przez kandydatów do Bierzmowania.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.