1. W środę 14 września w naszej parafii jest Dzień Eucharystyczny. w związku z tym od godz. 8:15 do godz.13:00 będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i adoracja. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzie Bożego a po niej prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 18:00 Msza św. na zakończenia Dnia Eucharystycznego. Dzień Eucharystyczny rozpoczniemy już we wtorek o godz. 20:00 nabożeństwem Fatimskim przy wystawionym Najświętszym Sakramencie..  Serdecznie Zapraszamy..
  2. Dziś podczas Mszy św. o godz 10:30. polecać będziemy w naszych modlitwach nauczycieli, młodzież i dzieci w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Najmłodszym uczniom poświęcimy plecaki, zaś dzieciom z klas komunijnych rozdamy indeksy.
  3. W niedzielę 18 września w naszej parafii obchodzić będziemy odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego, który połączony jest z naszymi dożynkami. Mszę św. o godz. 12:00 odprawi i kazanie wygłosi ks. kan. Tomasz Cymerman – proboszcz z parafii św. Anny w Pomiechowie. Zapraszamy serdecznie na tę uroczystość asystę parafialną, dzieci do sypania kwiatkami, ministrantów oraz wszystkich parafian i gości. Mieszkańców Pieczoług i Odpadek prosimy o przygotowanie wieńca dożynkowego, ewentualnie kosza z warzywami i owocami oraz Chleba Dożynkowego.
  4. W związku z wyjazdem dzieci do Rostkowa w sobotę nie będzie zbiórki dla ministrantóew..
  5. Są już przygotowane deklaracje dla kandydatów do Bierzmowania. Deklaracje te można odebrać po 11 września u ks. Damiana, będą tez dostępne w kancelarii parafialnej. Deklaracje odbierają uczniowie klas VII i VIII
  6.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.