1. W najbliższą niedzielę o godz. 12:00 modlić się będziemy w 600 rocznicę nadania praw miejskich naszemu miastu w intencji naszego miasta i jego mieszkańców. Mszę św. odprawi ks. Bp Piotr Libera. Serdecznie zapraszamy. W niedzielę ze względu na uroczystości nie będzie po sumie adoracji i procesji.
  2. W czwartek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego odprawiona będzie 11 września o godz. 10:30. Wtedy też poświęcimy najmłodszym uczniom plecaki i przybory szkolne.
  3. Nasze dożynki parafialne połączone z odpustem na Podwyższenie Krzyża Świętego będą 18 września o godz. 12:00.
  4. W sobotę o godz. 10:00 zbiórka dla ministrantów w kościele. Obecność obowiązkowa.
  5. W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź przed Mszami świętymi o godz. 17:30 i 18:00.
  6. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć gazetę Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.