1. Dziś obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. odprawiamy o godz. 9: 00 i 11:30. Główne nabożeństwo połączone z procesją, zostanie odprawione o godz. 11:30. Zapraszamy na nie asystę, strażaków, dzieci, do sypania kwiatami, dzieci komunijne, ministrantów, oraz wszystkich parafian i gości. W tym roku trasa procesji będzie taka jak w ubiegłych latach: od Rynku pójdziemy ulicą Tylną do klasztoru Ojców Kapucynów i ul O. Honorata wrócimy do kościoła. Prosimy o ubranie ołtarzy przez te same grupy jak każdego roku (są to strażacy – ubierają ołtarz na ulicy Tylnej, rolnicy – w tym roku Pieczoługi i Odpadki – ubierają ołtarz przy kościele Ojców Kapucynów, rzemieślnicy i handlowcy – ubierają ołtarz przy domu p. Barylskich oraz młodzież – ubierają ołtarz przy kościele) i z góry dziękujemy wszystkim ubierającym za ich ofiarną pracę. Od piątku rozpocznie się Oktawa Bożego Ciała, która odprawiana będzie w dni powszednie o godz. 18:00, zaś w niedziele o godz. 12:00.
  3. W sobotę podczas Mszy św. o godz. 18:00 ks Biskup Roman Marcinkowski udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Kandydaci przychodzą tego dnia do kościoła ze swoimi świadkami na godzinę 17:30. Próby przed bierzmowaniem będą w tym tygodniu w poniedziałek i środę o godz. 18:30 zaś w piątek o godz. 15:30. Po piątkowej próbie spowiedź.
  4. Zbiórka dla ministrantów będzie w najbliższą sobotę o godz. 10:00.
  5. W najbliższą niedzielę ministranci organizują kiermasz ciast. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na cele ministranckie.
  6. W poniedziałek o godz. 20:00 Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy.
  7. Ks proboszcz składa bardzo serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu wspierali go modlitewnie po śmierci jego mamy, w sposób szczególny tym, którzy uczestniczyli w jej pogrzebie.
  8. Dziękujemy bardzo za życzenia i modlitwy składane z okazji jubileuszy naszego kapłaństwa, które obchodziliśmy w minionym tygodniu.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.