1. W dniu dzisiejszym w kościele obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczamy na Caritas.
  2. Od najbliższej niedzieli odprawiać będziemy w naszym kościele Nabożeństwo Majowe. Nabożeństwo to będzie odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, zaś w niedzielę po sumie.
  3. Najbliższa niedziela jest Pierwszą Niedzielą Miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja.
  4. Już tradycyjne 3 Maja o godz. 12:00 odbędzie się poświęcenie ziemi. Poświęcenie to w tym roku przygotowują mieszkańcy Pieczoług i Odpadek.
  5. Wczoraj w rejonowym turnieju piłki nożnej nasi ministranci zakwalifikowali się do etapu diecezjalnego zajmując II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.