1. Przy ubraniu Grobu i Ciemnicy pracowały panie: Anna Dudziej, Joanna Zych Śliwka, Monika Łoginow i Agnieszka Przekora. - serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy p. Mateuszowi Urbaniakowi za oświetlenie kościoła, asyście procesyjnej, ministrantom, lektorom, dzieciom sypiącym kwiatami oraz tym wszystkim, którzy brali udział w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia.
  2. Gościmy dziś w naszej parafii zespół Zbrucz z Ukrainy. Modlimy się w ten sposób o pokój na Ukrainie i i jednocześnie chcemy wesprzeć poszkodowanych przez wojnę w Ukrainie w sposób materialny. Będzie to można zrobić przy wyjściu z kościoła.

    Ofiary z jutrzejszego dnia przeznaczamy na uczelnie katolickie.
  3. Najbliższa niedziela jest niedzielą Miłosierdzia Bożego. Ofiary z tego dnia przeznaczamy na pomoc dla ubogich.
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.