1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła
  2. Są już przygotowane listy do zbiórki ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Listy te można odebrać w zakrystii albo w kancelarii parafialnej. Bardzo proszę o zgłaszanie się przedstawicieli ulic bądź miejscowości po odbiór tych list. Od następnej niedzieli będziemy ogłaszać z jakich ulic te listy zostały już zabrane, aby było wiadomo gdzie one już są a gdzie jeszcze ich nie ma, co powinno ułatwić przeprowadzenie zbiórki.
  3. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w piątą niedzielę Wielkiego Postu. Dokładny program podamy w najbliższym czasie.
  4. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Drogi Krzyżowej I Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową odprawiamy w każdy piątek o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedzielę po sumie.
  5. W sobotę Uroczystość św. Józefa - patrona naszej parafii. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny, oraz baranka do święconki. Kupując tego baranka pomagamy najuboższym. Cena baranka – 5 zł.