W związku z licznymi pytaniami o zdrowie p. organisty i Jego powrót do pracy informujemy, że czuje się dobrze i sam zdecyduje o tym kiedy może wrócić do swoich obowiązków. Dziękujemy jednocześnie p. Marii, która go zastępuje podczas choroby i przepraszamy ją za niegodne zachowanie jednej z parafianek, która w markecie zaatakowała ją, że chce pozbawić pracy p. Marcina. P. Maria pojęła się zastępstwa na wyraźną prośbę ks proboszcza i p. Marcina rezygnując ze swojego wolnego czasu w święta i niedziele.

W najbliższą niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczymy na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszego kościoła.

Od 18 do 25 modlić się będziemy o Jedność Chrześcijan.

W tym tygodniu obchodzimy dzień babci i dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy wielu łask Bożych.

Od piątku Msze św. w dni powszednie odprawiane będą o godz. 17:30 i 18:00.

W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.
Wizyta Duszpasterska w tym tygodniu

Pon. ul O. Honorata od rynku do ronda 2 księży od godz. 16:00