Dziś obchodzimy Uroczystość Świętej Rodziny. Modlimy się w intencji naszych rodzin aby starały się w swoim życiu na śladować świętą rodzinę.
W piątek o godz. 16:00 podziękujemy Panu Bogu za miniony rok. Wspominać będziemy zmarłych z naszych rodzin w ostatnim roku a w ich intencji rodzina zapali świeczki (świeczki będą już przygotowane), modlić się też będziemy za tych którzy zawarli związki małżeńskie i za ochrzczonych w 2021 roku. Zapraszamy na to nasze wspólne dziękczynienie.
W sobotę obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę.

We wtorek rozpoczniemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Odwiedzimy te domy gdzie zostaniemy zaproszeni – zapraszamy poprzez wyjście po księdza, bądź poproszenie sąsiada o podprowadzenie. Pan Kościelny z kredą pójdzie już w poniedziałek. W tym tygodniu kolędować będziemy:
Wtorek – Wólka Smoszewska – 1 ksiądz od strony lasu
               Trębki – jeden ksiądz
Środa – Mochty i Smok – 2 księży
Czwartek – Pieczoługi – 2 księży
Piątek – Odpadki – jeden ksiądz
-             Duchowizna nad Wisłą 1 ksiądz.
Początek wizyty duszpasterskiej od godz. 9:00. Kierowców prosimy o przyjazd na godz. 8:45
Przy dekoracji żłóbka pracowali: p. Anna Dudziej, p. Michał Pomorski, p. Stefan Łoginow, p. Piotr Figura, Norbert Sadowski i Pan Kościelny. Bóg zapłać za ofiary na dekorację żłóbka p. Cezaremu Jaworskiemu . Dziękujemy też ofiarodawcom na zakup wirtualnego organisty – były to dwie rodziny. Koszt zakupu 6500 złotych.