1. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. W tym dniu my Polacy zachowujemy post ścisły. Pasterka zostanie odprawiona o godz. 24:00, zaś o godz. 23:30 będzie kolędowanie. Serdecznie zapraszamy.

Msze św. w I i II dzień świąt Bożego Narodzenia – to jest w sobotę i niedzielę odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę, czyli o godzinie 9: 00, 10: 30, 12: 00 i 18:00. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  2. Opłatek można nabyć w kancelarii parafialnej.
  3. Roraty w tym tygodniu będą odprawiane od poniedziałku do czwartku o godz. 7:00.
  4. Wizytę Duszpasterską zwaną Kolędą rozpoczniemy 28 grudnia. Dokładny program podamy za tydzień.

Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. oraz świece Caritas. Do gazety Gość Niedzielny dołączona jest płyta z kolędami. Ministranci będą jeszcze rozprowadzać sianko na stół wigilijny.
  5.