1. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy nasze Rekolekcje Adwentowe. Ich program jest następujący: Niedziela 12 grudnia Msze św. tak jak w każdą niedzielę czyli o godz. 9:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00 i 18:00. W poniedziałek i wtorek (13 i 14 grudnia) Msze św. odprawione będą o godz. 9:00, 11:00 i 18:00. Spowiedź w poniedziałek i wtorek przed i w trakcje nabożeństw. Rekolekcje poprowadzi ks. Kanonik Leszek Błaszczak proboszcz z Płonnego. Dzieci na rekolekcje w poniedziałek i wtorek przychodzą z rodzicami na dowolną Mszę św. Serdecznie zapraszamy.
  2. W środę obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. U nas Msze św. odprawiane będą o godz. 7:00 i 18:00. Również w środę od godziny 12:00 do 13:00 – Godzina Łaski dla całego świata. W tym czasie nasz kościół będzie otwarty. Zapraszamy do prywatnej modlitwy.
  3. Opłatek w tym roku odbieramy w kancelarii parafialnej. Ofiara jaką składamy jest jak zwykle przeznaczona na utrzymanie p. organisty.
  4. W najbliższą sobotę o godz. 10:00 w kościele zbiórka ministrantów.
  5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie naszego kościoła.
  6. Przy wyjściu ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny. Ofiary jakie składamy przy tej okazji przeznaczone są na potrzeby ministranckie. Można też nabyć świece Caritas w cenie 12 zł duża i 6 zł. mała. Kupując te świece pomagamy najuboższym dzieciom. Jest tam też gazeta Gość Niedzielny.