1. W dniu dzisiejszym ks. Bp Roman Marcinkowski uroczyście wniesie do naszego kościoła relikwie błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy czas Adwentu – czas przygotowania na przyjście Zbawiciela. Roraty w okresie Adwentu będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 07:00. Serdecznie zapraszamy.
  3. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii rozpoczniemy w III Niedzielę Adwentu. Program rekolekcji podamy za tydzień. Rekolekcje te poprowadzi ks. Kanonik Leszek Błaszczak – proboszcz z parafii w Płonnem.

    Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź przed Mszami świętymi. W niedzielę po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  4. Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszego kościoła.
  5. Opłatki na stół wigilijny można nabyć w kancelarii parafialnej bądź w zakrystii. Ofiara jaką złożymy jest przeznaczona tak jak zawsze na utrzymanie p. organisty.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece Caritas. Kupując te świece pomagamy najuboższym dzieciom. Cena małej świecy – 6 zł. – dużej 12zł. Ministranci rozprowadzają również za dobrowolną ofiarą przeznaczoną na cele ministranckie, sianko pod obrus na stół wigilijny. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny.