W środę o godz. 20:00 – Nabożeństwo Fatimskie. Będzie to już ostatnie nabożeństwo w tym roku połączone z procesją
Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe w naszej parafii odprawiamy w dni powszednie o godz. 17:00, zaś w niedziele odmawiamy jedną dziesiątkę różańca podczas każdej Mszy św.

.
Najbliższa niedziela jest niedzielą misyjną. W tym dniu oraz przez cały najbliższy tydzień będziemy modlić się w intencji misji świętych, a ofiary zbierane na tacę przeznaczymy na cele misyjne.
Bóg zapłać ofiarodawcy, który ufundował nową figurę św. Józefa oraz pokrył koszty remontu podstawy pod ę figurę. Nie podajemy jego nazwiska na jego prośbę.
Można już zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne. Wypominki całoroczne zamawiamy w kancelarii parafialnej, kartki na wypominki jednorazowe są wyłożone na balustradzie przed ołtarzem i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
We wtorek wyruszamy w naszej pielgrzymce na Sycylię. Zbiórka o godz. 8:30 na lotnisku w Modlinie.
Zbiórka dla ministrantów w najbliższą sobotę przed szkołą o godz. 10:00.
Przy wyjściu z kościoła można gazetę Gość Niedzielny.