1. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Różaniec w naszym kościele będziemy odmawiać w dni powszednie o godzinie 17: 00, zaś w niedziele podczas każdej Mszy św odmówimy dziesiątkę różańca. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym nabożeństwie. Tych zaś, którzy nie będą mogli przybyć na różaniec do kościoła, zachęcamy, aby odmawiali go w domu. Podczas różańca będzie losowanie figurki Matki Bożej, będą też konkursy dla dzieci.
  2. Dziś ks. Damian obchodzi dzień swego patrona. Życzymy mu dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego.
  3. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, po sumie adoracja i procesja. W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy świętych.
  4. Trwają jeszcze zapisy na pielgrzymkę autokarową do Stoczka i Św. Lipki. Wyjazd 2 października o godz. 6:00, powrót około godz. 21:00. W związku z tą pielgrzymką nie będzie w najbliższą sobotę zbiórki dla ministrantów.
  5. Można się jeszcze zapisać na pielgrzymkę do Sycylii, która odbędzie się w dniach od 12 do 19 października. Spotkanie dla wyjeżdżających w najbliższą niedzielę o godz. 15:00. Zainteresowanych powiadomimy telefonicznie o szczegółach tej pielgrzymki.
  6. Zniszczeniu – na wskutek czasu uległa figura św. Józefa. W związku z tym odnawiamy postument na którym ona stała i kupimy nową figurę. Jeśli ktoś będzie chciał nas wesprzeć materialnie będziemy za to bardzo wdzięczni.

    Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania będzie 3 października o godz. 18:00. Rozpocznie się ono Mszą św. Obecność obowiązkowa.
  7. Można już zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne. Wypominki całoroczne zamawiamy w kancelarii parafialnej. Kartki na wypominki jednorazowe są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Przy wyjściu z kościoła można też nabyć gazetę Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.