1. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla rodziców i dzieci z klas komunijnych.
  2. Przypominamy, że w roku 2022 Pierwsza Komunia Św. będzie 22 maja, zaś Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych 05 czerwca.
  3. W październiku chcemy zorganizować pielgrzymkę na Sycylię. Pielgrzymka planowana jest w terminie od 12 do19 października. Wylot i powrót z lotniska w Modlinie. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się w najbliższym tygodniu do ks. proboszcza.
  4. Nadal trwają zapisy na pielgrzymkę do Stoczka i Świętej Lipki. Ci, którzy się zapisali proszeni są o podanie numeru pesel, potrzebny on będzie do ubezpieczenia. Pielgrzymka ta jest dziękczynieniem za beatyfikację siostry Róży Czackiej i kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10:00. Zachęcamy tez nowych kandydatów do wstąpienia w grono ministranckie.
  6. Przypominamy, że z końcem września upływa termin składania deklaracji przez kandydatów do Bierzmowania.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.