1. W środę obowiązki wikariusza w naszej parafii objął ks. mgr Damian Klimkowski. Życzymy mu błogosławieństwa Bożego w jego posłudze dla naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Od poniedziałku Msze św. w naszej parafii odprawiane będą o godz. 17:30 i 18:00. Kancelaria parafialna będzie czynna od godz. 16:30 do godz. 17:15
  3. Nasze dożynki parafialne połączone z odpustem na Podwyższenie Krzyża Świętego będą 12 września o godz. 12:00.
  4. W najbliższą niedzielę o godz. 10:30 będziemy prosić O Boże błogosławieństwo na rozpoczynający się nowy rok szkolny. Poświęcimy również najmłodszym uczniom plecaki i przybory szkolne. Spowiedź na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w sobotę od godz. 17:00 do 18:00.
  5. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć gazetę Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.