1.  W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczystością tą kończymy Czas Wielkanocny. Przypominamy, że spowiedź wielkanocną możemy jeszcze odbyć do 12 czerwca – czyli do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Do spowiedzi możemy przystąpić w niedzielę podczas Mszy świętych i dni powszednie przed Mszami świętymi.
  2. Dziś podczas Mszy św. o godz 10:00 dzieci z klas IV odnowią swoje przyrzeczenia Chrzcielne. Dzieci te będą przychodziły na swój biały tydzień od poniedziałku do środy na godz. 18:00.
  3. Bóg zapłać p. Elżbiecie Wojciechowskiej za przygotowanie dzieci do odnowienia przyrzeczeń oraz pani Annie Dudziej z córką Michaliną za dekorację naszego kościoła.
  4. Bóg zapłać rodzicom dzieci, które odnowiły dziś swoje przyrzeczenia za dar ołtarza – są to stuły kapłańskie i bielizna kielichowa.
  5. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na Msze św. o godz. 17:30 i 18:00.
  6. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze św. w tym dniu odprawiamy o godz. 17:30 i 18:00.
  7. W piątek przypada I piątek miesiąca a najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja.
  8. Od czwartku po Mszy św. o godz. 18:00 będziemy odmawiać litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa w ramach Nabożeństwa Czerwcowego.
  9. W najbliższą sobotę o godz. 10:00 spotkanie dla ministrantów i scholi.
  10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.