1. Dzisiejszą niedzielą kończymy Rok Liturgiczny. Za tydzień pierwsza Niedziela Adwentu.
  2. W najbliższą sobotę o godz 11:00 w bazylice katedralnej w Płocku odbędzie się ingres Biskupa Płockiego Szymona Stułkowskiego. Serdecznie zapraszamy.
  3. Można już kupować świece Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na pomoc dla ubogich. Cena świec: 10 zł. mała i 15 zł. duża. Również od najbliższego tygodnia ministranci będą rozprowadzać po Mszach św. sianko pod obrus na stół wigilijny i figurkę Pana Jezusa za dobrowolną ofiarę przeznaczoną na cele ministranckie.
  4. Przypominamy, że w najbliższą niedzielę będzie spotkanie: dla dzieci z klas komunijnych po Mszy św. o godz. 10:30
  5. We wczorajszym dekanalnym turnieju piłki nożnej nasi ministranci młodsi i starsi zajęli drugie miejsce, Gratulujemy. W najbliższą sobotę nie będzie spotkania dla ministrantów i scholi parafialnej
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety Gość Niedzielny i Mały gość Niedzielny.