1. W piątek dzieci i młodzież zakończyli rok szkolny. Życzymy im i ich nauczycielom dobrego i bezpiecznego wypoczynku, jednocześnie przypominamy o tym, że wakacje nie zwalniają nikogo z obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy św.
  2. W środę uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. będzie odprawiona o godz.18:00. W środę również pan Piotr, nasz kościelny obchodzi dzień swego patrona. Życzymy mu wielu łask Bożych na dalsze życie i posługiwanie.
  3. W najbliższy piątek przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź przed Mszą świętą, zaś najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Na sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja.
  4. Dziś ministranci, schola i lektorzy wyjechali na odpoczynek w góry. Życzymy im dobrego wypoczynku i szczęśliwego powrotu.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.