1. W najbliższą środę o godz. 11:30 podziękujemy P. Bogu za miniony rok szkolny. Zapraszamy do kościoła na nasze dziękczynienie dzieci, nauczycieli i rodziców.
  2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Podczas Mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie wianków z ziół i pierwszych kwiatów. Po Mszy św. procesja. Zapraszamy Asystę, dziewczynki do sypania kwiatami, ministrantów, parafian i gości. W czwartek na godz. 18:00 zapraszamy również wyjeżdżających w góry i ich rodziców. Po nabożeństwie będzie dla nich spotkanie.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. U nas Msze św. Odprawione będą o godz. 17:30 i 18:00.
  4. W najbliższą niedzielę o godz. 7:00 ministranci i schola wyjeżdżają na letni wypoczynek w góry. Dziś natomiast po każdej Mszy św. jest kiermasz ciast. Dochód uzyskany z kiermaszu przeznaczony jest na cele ministranckie a w sposób szczególny na ich wakacyjny wyjazd.

    Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny i mały Gość Niedzielny.
  5.