W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczystością tą kończymy Czas Wielkanocny. Przypominamy, że spowiedź wielkanocną możemy jeszcze odbyć do 12 czerwca – czyli do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Do spowiedzi możemy przystąpić w niedzielę podczas Mszy świętych i dni powszednie przed Mszami świętymi.

Dziś podczas Mszy św. o godz 10:00 dzieci z klas IV odnowią swoje przyrzeczenia Chrzcielne. Dzieci te będą przychodziły na swój biały tydzień od poniedziałku do środy na godz. 18:00.Bóg zapłać p. Elżbiecie Wojciechowskiej za przygotowanie dzieci do odnowienia przyrzeczeń oraz pani Annie Dudziej z córką Michaliną za dekorację naszego kościoła.

Bóg zapłać rodzicom dzieci, które odnowiły dziś swoje przyrzeczenia za dar ołtarza – są to świece ołtarzowe

Jutro święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na Msze św. o godz. 17:30 i 18:00.

W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze św. w tym dniu odprawiamy o godz. 17:30 i 18:00.

W dniu 3 czerwca zmarła mama ks. Proboszcza. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 13:00 w Porządziu. Dla chętnych zorganizowany jest autokar który odjedzie o godz. 11:15 spod bramy kościoła. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do ks. Damiana.

W najbliższą sobotę o godz. 18:00 ks proboszcz podczas Mszy św. podziękuje p. Bogu za 40 lat swojego kapłaństwa, ks Damian będzie dziękował p. Bogu za 4 lata kapłaństwa w czwartek. W sobotę prosimy ministrantów o przyjście z komżami na godz. 18:00. Nie będzie natomiast zbiórki o godz. 10:00.