1. Dziś dzieci z klas III przystępują do swojej I Komunii św. Uroczystość ta odbędzie się o godz. 10:00. Po Komunii św. dzieci będą przychodziły na swój biały tydzień od poniedziałku do czwartku na godz. 18:00. Dziękujemy bardzo p. Elżbiecie Wojciechowskiej za przygotowanie dzieci do I Komunii Świętej, oraz pani Annie Dudziej za dekorację naszego kościoła. Za ofiary złożone na Dar Ołtarza kupiliśmy nowy mszał.
  2. Próby dla dzieci, które odnowią swoje Przyrzeczenia Chrzcielne 05 czerwca o godz. 10:00 będą w najbliższą wtorek i piątek o godz. 18:45. Obecność obowiązkowa.
  3. Wczoraj nasi ministranci zajęli II miejsce w Diecezjalnym Turnieju Piłki Nożnej. Gratulujemy
  4. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie Majowym, które odprawiamy w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00, zaś w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę „Gość Niedzielny” i Mały Gość Niedzielny.