1. Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień. Nabożeństwa Wielkiego Tygodnia w czwartek i piątek odprawiane będą o godz. 18: 00, i tak Wielki Czwartek o godz. 18: 00 Msza św. Wieczerzy Pańskiej, a po niej przeniesienie Najświętszego Sakramentu do miejsca adoracji. Po nabożeństwie Gorzkie Żale. Wielki Piątek od godz. 10: 00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Barbary, zaś o godz. 18: 00 Adoracja Krzyża Świętego. Po nabożeństwie przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego, przy którym będziemy adorowali do godz.22:00. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły. Ofiary jakie składamy podczas adoracji są przeznaczone na pomoc dla chrześcijan w Ziemi Świętej. Wielka Sobota: poświęcenie pokarmów od godz. 09: 00 do godz. 14:00 co pół godziny. Adoracja Grobu Pańskiego od godz. 09:00 do 22:00. Liturgia Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę rozpocznie się o godzinie 20:00, prosimy o zabranie na to nabożeństwo świec. Do Adoracji zapraszamy, strażaków, ministrantów, kandydatów do bierzmowania, wszystkich parafian i gości. Rezurekcja o godz. 6: 00 rano. Następne Msze św. odprawione będą o godz. 10: 30, 12:00 i 18:00. Na rezurekcję zapraszamy: asystę, strażaków, ministrantów, dzieci do sypania kwiatami, oraz wszystkich parafian i gości.
    W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę.
  2. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego mieszkańcom: Ul Spacerowej (180 zł) – ofiary zbierała p. Ewa Ambroziak, oraz tym wszystkim, którzy złożyli ofiary w kopertach. Mieszkańców z tych ulic i miejscowości gdzie nie było zbiórek prosimy o ofiary indywidualne.
  3. Kandydaci do bierzmowania będą mieli adorację w Wielki Piątek po nabożeństwie do godz. 20:00.
  4. Zbiórki dla ministrantów w tym tygodniu będą w czwartek, piątek i sobotę godzinę przed nabożeństwem.
    Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny