1. Dziś rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne. Rekolekcje prowadzi ks. mgr Paweł Kowalski. Program rekolekcji jest następujący. Msze św. w Niedzielę, Poniedziałek i Wtorek odprawiane są tak, jak w każdą niedzielę, czyli o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. W poniedziałek i wtorek: na godz. 9:00 przychodzą dzieci z klas V – VIII, zaś na godz. 10:30 dzieci z klas I – IV. Dzieci te przychodzą ze szkoły i do szkoły są odprowadzane. Dzieci, które mają zajęcia na drugą zmianę zapraszamy na godz. 10:30 i prosimy rodziców o przywiezienie ich do kościoła. Spowiedź w poniedziałek i wtorek. Wyjazdy do chorych w środę od godz. 15:00. Chorych można zgłaszać w kancelarii parafialnej do najbliższego wtorku.
  2. Drogę Krzyżową w tym tygodniu odprawimy na ulicach naszego miasta. Rozpoczniemy ją o godz. 20: 00 na naszym cmentarzu, a zakończymy w naszym kościele parafialnym błogosławieństwem relikwiami Krzyża świętego. Bardzo serdecznie zapraszamy do jak najliczniejszego uczestnictwa w tym nabożeństwie. Prosimy też o zabranie na cmentarz zniczy i zapalenie ich przed Drogą Krzyżową. W drodze Krzyżowej biorą też udział kandydaci do bierzmowania i ministranci .
  3. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm odbędzie się na każdej Mszy św., zaś procesja z palmami podczas Mszy św. o godz. 10:30. Po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych, zaś po sumie spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
    .W tym tygodniu wpłynęły ofiary na kwiaty z następujących miejscowości i ulic: – Kościelna (180 zł.) – ofiary zbierały p. Anna Rostkowska i Janina Wyzińska z Wólki Smoszewskiej (510 zł.) ofiary zbierała p. Alicja Piotrowska, z Duchowizny (1490) – ofiary zbierała p. Danuta Młotkowska. Z Gałach po szosie i nad Wisłą (1030 zł.) - ofiary zbierali p. Jolanta i Jerzy Wrońscy. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym. Nieodebrane zostały jeszcze listy z kilku ulic. Bardzo proszę o odebranie tych list i o zbiórkę ofiar.
  4. Zbiórka dla ministrantów będzie w sobotę o godz. 10:00.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.