Po Mszy św. o godz. 10: 30 dzieci z klas III odbiorą alby komunijne.
W niedzielę rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Oto ich program. Msze św. we wszystkie dni rekolekcyjne, odprawiane będą w stałych godzinach to znaczy o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. W poniedziałek i wtorek dzieci z klas V i VIII przychodzą na godz 9:00, zaś dzieci młodsze na godz. 10:30. Dzieci przychodzą na swoją Mszę św. ze szkoły, po Mszy św. wracają do szkoły. Spowiedź w poniedziałek i wtorek pól godziny przed każdym nabożeństwem, oraz podczas ich trwania. Rekolekcje poprowadzi ks. mgr Paweł Kowalski. Wyjazdy do chorych we wtorek od godz. 15:00. Prosimy o zapisywanie chorych w kancelarii parafialnej.


W tym tygodniu wpłynęły ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego z: ul Warszawskiej – 310 zł., ofiary tam zbierała pani Magdalena Zbońkowska, oraz z O.Honorata od rynku do ronda 325żł. ofiary zbierał pan Stanisław Pross. Serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.
Jeszcze nie zostały odebrane wszystkie listy. Bardzo prosimy o zabranie ich i dokonanie zbiórki. My wiemy, że nie jest to przyjemne zadanie, ale nie robimy tego dla siebie i zapewne ten trud będzie kiedyś nagrodzony.
W Tym tygodniu nie będzie zbiórki dla ministrantów
Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania będzie 10 kwietnia o godz. 12:00.
Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny oraz baranki do święconki.
Przypominamy, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w Piątki o godz. 17: 00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie i jednocześnie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.