W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci przystępujących do I Komunii św. Podczas spotkania dzieci odbiorą od krawca alby.

W kancelarii są do odebrania listy na zbiórkę ofiar przeznaczonych na kwiaty go Grobu Pańskiego. Wpłynęły już ofiary z: Ostrzykowizny – zebrano 1100 zł. zbierały panie Ewa Lewandowska i Małgorzata Rocka, z Wyszogrodzkiej, Gdańskiej i Rynku – 260 zł – ofiary zbierał p. Jacek Filepowicz, i z Parowy Warszawskiej, Starostwa i Szkolnej – 290 zł – ofiary zbierała p. Gabriela Wiśniewska, z Pieczoług – 800 zł. - ofiary zbierały p. Joanna Zych Śliwka i Katarzyna Śliwka. Serdeczne Bóg zapłać zbierającym i ofiarodawcom. Są też już wzięte listy na zbiórkę z Gałach po Szosie i nad Wisłą, Warszawskiej bez bloków i Wólki Smoszewskiej.Nasze rekolekcje parafialne będą w dniach od 03 do 05 kwietnia. Rekolekcje poprowadzi mgr Paweł Kowalski – wikariusz z parafii św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku. W najbliższą niedzielę podamy dokładny program.

Przypominamy, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w piątki o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

W piątek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na Msze święte o godz. 17:30 i 18:00.

Spotkanie dla ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 10:00.

Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę Gość Niedzielny, oraz baranki do święconki. Kupując je pomagamy najuboższym dzieciom