1. W najbliższą środę rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. połączone z posypaniem głów popiołem odprawione będą o godz. 9:00 i 18:00. Przypominamy, że w środę popielcową obowiązuje post ścisły. Post ścisły obowiązuje osoby od 18 do 60 roku życia. Pozostali zobowiązani są do wstrzymania się od spożywania potraw mięsnych. W tym roku nasz post ofiarujmy w intencji Ukrainy.
  2. Podczas Wielkiego Postu Droga Krzyżowa odprawiana będzie w każdy piątek o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  3. Najbliższy piątek jest Pierwszym Piątkiem Miesiąca. Spowiedź podczas Drogi Krzyżowej. Najbliższa niedziela jest Pierwszą Niedzielą Miesiąca – podczas Gorzkich Żali modlić się będziemy o pokój na Ukrainie i całym świecie.
  4. Dziś i w środę zbieramy do puszek ofiary przeznaczone na pomoc dla mieszkańców Ukrainy.
  5. W najbliższą sobotę ministranci wyjeżdżają do parku wodnego. W związku z tym wyjazdem nie będzie zbiórki.
  6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w najbliższą niedzielę to jest 6 marca o godz. 18:00.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.