1. Dzisiejszą niedzielą kończymy Rok Liturgiczny. Za tydzień pierwsza Niedziela Adwentu.
  2. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 10:30 i 12:00 ks Bp Roman Marcinkowski uroczyście wniesie relikwie błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  3. Można już kupować świece Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na pomoc dla ubogich. Cena świec: 6 zł. mała i 12 zł. duża. Również od najbliższego tygodnia ministranci będą rozprowadzać po Mszach św. sianko pod obrus na stół wigilijny i figurkę Pana Jezusa za dobrowolną ofiarę przeznaczoną na cele ministranckie.
  4. Przypominamy, że w najbliższą niedzielę będą spotkania: dla dzieci z klas komunijnych o godz. 10:30 i dla kandydatów do bierzmowania o godz. 12:00.
  5. Spotkanie dla ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 10:00.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety Gość Niedzielny i Mały gość Niedzielny.