1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja podczas której włączymy się modlitewnie w liturgiczne rozpoczęcie diecezjalnego etapu procesu synodalnego, które odbędzie się dziś w katedrze Płockiej o godz. 15:00.
  2. W piątek do naszej parafii sprowadziliśmy relikwie błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uroczyste wniesienie relikwii do naszej świątyni odbędzie się w późniejszym terminie – po zakupie relikwiarza.

    W czwartek 11 listopada o godz. 12:00 będzie odprawiona Msza św. w intencji ojczyzny a po niej koncert pieśni patriotycznych. Serdecznie zapraszamy.
  3. Nadal można zamawiać wypominki całoroczne, zachęcamy też w miesiącu listopadzie do modlitwy za zmarłych. Wypominki całoroczne czytane są jeszcze w wersji roboczej. Jeśli wdarł się jakiś błąd w wypominkach prosimy o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.

    Wczoraj podczas dekanalnych rozgrywek w piłkę nożną ministranci starsi zajęli I miejsce, zaś ministranci młodsi III. Składamy im nasze gratulacje.
  4. W sobotę po Mszy św. o godz. 18:00 – Nabożeństwo Fatimskie.
  5. Dziś o godz. 18 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  6. W sobotę o godz. 10:00 zbiórka ministrantów.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę: Gość Niedzielny.