1. Jutro obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. O godz. 9:00 odprawimy Mszę św. w naszym kościele, zaś o godz. 11:30 Msza św. odprawiona będzie na naszym cmentarzu. O godz. 20:00 na cmentarzu odmówimy różaniec.
  2. We wtorek przypada dzień zaduszny. Msze św. odprawione będą o godz. 9:00, 12:00 i 18:00. o godz. 16:00 na cmentarzu odmówimy różaniec połączony z wypominkami jednorazowymi.
  3. Przez cały miesiąc listopad możemy uzyskać odpust, który można ofiarować w intencji naszych zmarłych. Warunkiem uzyskania takiego odpustu jest nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych. Warunkiem uzyskania odpustu jest też: wykluczenie przywiązania się do grzechu, bycie w stanie łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej i odmówienie modlitwy Ojcze nasz, Wierzę w Boga… oraz modlitwy w intencjach Ojca świętego.
  4. W niedzielę 7 listopada o godz. 15:00 w Katedrze Płockiej rozpocznie się liturgiczne otwarcie diecezjalnego etapu Procesu Synodalnego. My włączymy się w to otwarcie modlitwą podczas każdej Mszy św. O szczegółach związanych z procesem synodalnym będziemy informowali na bieżąco.
  5. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca, zaś niedziela – pierwszą niedzielą miesiąca.
  6. Bóg zapłać p. Sosnowskim z Ostrzykowizny za kwiaty do naszego Kościoła.
  7. W sobotę ministranci z naszej parafii jadą na rozgrywki dekanalne w piłkę nożną w Pomiechówku – życzymy im powodzenia. Kandydaci do bierzmowania mają spotkanie w najbliższą niedzielę o godz. 18:00.