1. W Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 9:00 odprawimy Mszę św. w naszym kościele, zaś o godz. 11:30 Msza św. będzie odprawiona na naszym cmentarzu parafialnym. O godz. 20:00 na cmentarzu odmówimy różaniec.
  2. W Dzień Zaduszny Msze św. odprawiać będziemy o godz. 9:00, 12:00 i 18:00. O godzinie 16:00 odmówiony różaniec na cmentarzu oraz odczytamy wypominki jednorazowe.
  3. W miniony piątek wywieźliśmy śmieci z naszego cmentarza Prosimy, aby w miarę możliwości śmieci wyrzucać jak najdalej od parkanu, ponieważ następny wywóz będzie dopiero po Wszystkich Świętych. Bóg zapłać p. Dariuszowi Klonowskiemu za załadowanie tych śmieci do kontenerów.
  4. Nadal można zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne.
  5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania będzie 7 listopada o godz. 18:00. Udział we Mszy św. i na spotkaniu obowiązkowy.
  6. Dziś nasi ministranci rozprowadzają ciasto przygotowane przez ich mamy. Dochód jaki uzyskają przeznaczony jest na cele ministranckie. Ofiara za ciasto jest dobrowolna. Liczymy na hojność ofiarodawców.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny. I mały Gość Niedzielny.