1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień misyjny podczas którego będziemy się modlić w intencji misji i misjonarzy. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczamy na Misje.
  2. Można już zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne. Kartki na wypominki jednorazowe można wziąć z zakrystii, bądź przy wyjściu z kościoła.
  3. Już dziś informujemy, że w Uroczystość Wszystkich Świętych godz. 9:00 będzie odprawiona Msza św. w naszym kościele zaś o godz. 11:30 na cmentarzu grzebalnym. Po tej Mszy św. będzie procesja. O godz. 20:00 odmówimy na cmentarzu różaniec w intencji wszystkich zmarłych. W dzień zaduszny Msze św. odprawiane będą o godz. 9:00, 12:00 i 18:00, zaś o godz. 16:00 na cmentarzu odmówimy różaniec. Wypominki jednorazowe czytane będą na cmentarzu 2 listopada podczas modlitwy różańcowej. Mamy nadzieję, że cmentarze nie zostaną zamknięte jak w roku ubiegłym.
  4. Nadal zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwie różańcowym.
  5. W najbliższą sobotę o godz. 10:00 przy kościele zbiórka dla ministrantów.
  6. W najbliższą niedzielę ministranci organizują kiermasz ciast. Przy tej okazji możemy złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz ministrantów. Już dziś serdecznie dziękujemy za wsparcie.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę „Gość Niedzielny”,