1. Dziś po Mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja.
  2. Również w dniu dzisiejszym o godz. 15:00 spotkanie dla osób udających się na pielgrzymkę do Sycylii, zaś o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  3. Za tydzień obchodzimy Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla młodych uzdolnionych uczniów i studentów z rodzin, które same nie są w stanie pokryć wydatków związanych z nauką ich dzieci.
  4. W minionym tygodniu wywieźliśmy 24 tony śmieci z naszego cmentarza. Zapłaciliśmy za te śmieci 18615 złotych. Serdecznie dziękujemy p. Dariuszowi Klonowskiemu za załadowanie śmieci do kontenerów.
  5. W najbliższą sobotę o godz. 10:00 przy szkole zbiórka dla ministrantów.
  6. Przypominamy, że różaniec w naszym kościele odmawiany jest w dni powszednie o godz. 17: 00, zaś w niedziele odmawiamy podczas każdej Mszy św. jedną dziesiątkę różańca.
  7. Można już zamawiać wypominki całoroczne i jednorazowe. Przy wyjściu z kościoła i na balustradzie przed ołtarzem są wyłożone kartki na wypominki jednorazowe. Wypominki całoroczne zamawiamy w kancelarii parafialnej. Można też nabyć gazetę Gość Niedzielny.