Dziś w naszej parafii obchodzimy odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego, połączony z dożynkami. Mszę św. odprawi i kazanie wygłosi ks. mgr Ireneusz Macek. Kosz z owocami i warzywami oraz chleb przygotowali mieszkańcy ul Płońskiej i Ostrzykowizny, oni też złożyli ofiarę na udekorowanie naszego kościoła. Dziękujemy paniom Annie Dudziej, Monice Łoginow i Joanie Śliwka Zych za udekorowanie kościoła, księżom i siostrom za obecność i wspólną modlitwę oraz: asyście parafialnej, dzieciom sypiącym kwiatami, ministrantom oraz wszystkich gościom i parafianom.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 10:30 odbędzie się spotkanie dla dzieci komunijnych i ich rodziców.W sobotę obchodzimy uroczystość św. Stanisława Kostki. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00. Również w sobotę dzieci z naszej parafii udają się na pielgrzymkę do Rostkowa. W związku z tym nie będzie zbiórki dla ministrantów. Nadal czekamy na nowych kandydatów. „Odwagi nie Bójcie się” – św. Jan Paweł II.

Prosimy odbierać deklaracje do sakramentu bierzmowania – klasy VIII szkoły podstawowej i I szkoły średniej. Termin składania upływa z końcem września.

Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Stoczka Klasztornego i Świętej Lipki. W Stoczku Klasztornym więziony był błogosławiony Stefan Kardynał Wyszyński – jest to Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju, w Świętej Lipce jest Sanktuarium Matki Jedności Chrześcijan. Pielgrzymka odbędzie się 2 października. Koszt – 60 zł. Wyżywienie we własnym zakresie. Zapisy u ks. Damiana albo w kancelarii parafialnej.

W poniedziałek o godz. 20: Nabożeństwo Fatimskie.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.