1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 10:00 będziemy prosili o błogosławieństwo Boże na nowy rok szkolny, poświęcimy też przybory szkolne najmłodszym uczniom.
  2. W najbliższą niedzielę to jest 12 września w naszej parafii obchodzić będziemy odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego, który połączony jest z naszymi dożynkami. Mszę św. o godz. 12:00 odprawi i kazanie wygłosi ks. mgr Ireneusz Macek – wikariusz z Kroczewa. Zapraszamy serdecznie na tę uroczystość asystę parafialną, dzieci do sypania kwiatkami, ministrantów oraz wszystkich parafian i gości. Mieszkańców ul Płońskiej i Ostrzykowizny prosimy o przygotowanie wieńca dożynkowego, ewentualnie kosza z warzywami i owocami i chleba Dożynkowego. Niedziela ta będzie też dniem dziękczynienia za beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej.
  3. W najbliższą środę przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. U nas Msze święte o godz. 17:30 i 18:00.
  4. Spotkanie dla ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 10:00.
  5. Są już przygotowane deklaracje dla kandydatów do Bierzmowania. Deklaracje te można odebrać u ks. Damiana, będą tez dostępne w kancelarii parafialnej. Deklaracje odbierają uczniowie klas I szkół średnich i uczniowie klas VIII.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.